Apie mus

TIKRAutuvėlė- sudurtinis pavadinimas kilęs iš dviejų žodžių junginio tikra (tikrumas) + krautuvėlė (parduotuvė). Sukurti tokią krautuvėlę buvo dviejų sesių idėja. 

Kodėl pasirinkome tokį pavadinimą? Turbūt dėl to, jog šiame margame ir besikeičiančiame pasaulyje labiausiai vertiname tai, kas tikra, nesuvaidinta. Tikros emocijos, jausmai, išgyvenimai.

Keletas elementų, kurie yra svarbūs TIKRAutuvėlėje:

  1. Visi parduotuvėje esantys drabužiai yra organiškos medvilnės ar perdirbtos medžiagos, kuri yra draugiška žmonėms, gyvūnams bei aplinkai.
  2.  Drabužių dizainai bei mintys yra apie jausmą, emociją, apie akimirkos išgyvenimą. O kiekviena akimirka ir joje kylanti mintis gali būti tobulai netobula, bet svarbu tikrumo pilna. Tikime, jog krautuvėlės dizainai prisidės prie Jūsų margesnės kasdienybės bei spinduliuos gerą emociją tiek Jums, tiek Jūsų supančiai aplinkai. Juk užrašai esantys ant drabužių neša savotišką žinutę pasauliui, tai tegu ji būna pozityvi, originali bei įkvepianti!
  3. Dar vienas mums labai svarbus punktas yra santykis su klientu. Norime kurti šiltą, jaukų ryšį su žmonėmis ir, kad klientas pirkdamas drabužį iš krautuvėlės jaustų tą gerą emociją, energiją, kurią norime perteikti. Todėl tikimės, kad tai, ką įsigysite būtų ne tik apie daiktą, bet ir apie energiją pripildytą tikrumo. O juk pagal visus Visatos dėsnius viskas ir yra energija. Tad trust the vibes!