Apie mus

TIKRAutuvėlė - sudurtinis pavadinimas kilęs iš dviejų žodžių junginio tikra (tikrumas) + krautuvėlė (parduotuvė). Sukurti tokią krautuvėlę buvo dviejų sesių idėja. 

Kodėl pasirinkome tokį pavadinimą? Turbūt dėl to, jog šiame margame ir besikeičiančiame pasaulyje labiausiai vertiname tai, kas tikra, nesuvaidinta. Tikros emocijos, jausmai, išgyvenimai. TIKRA, natūrali mus supanti aplinka, kurioje galime jaustis jaukiai, saugiai. Tokią aplinką kurti ir tokią žinutę skleisti norime su TIKRAutuvėle.

Keletas elementų, kurie yra svarbūs TIKRAutuvėlėje:

  1. Labai mylime gamtą, vertiname tai, kokia ji turtinga savo gėrybėmis, kokia ji naudinga gali būti mūsų gerovei, sveikatai, tad stengiamės, kaip galime, ją tausoti. Kruopščiai atrenkame produkciją, kuri atkeliauja į TIKRAutuvėlę. Siekis, jog kuo daugiau parduotuvėje esančių prekių būtų natūralios, organiškos, aukštos kokybės ir pagamintos taip, kad būtų kuo mažiau žalos gamtai, mums (vartotojams) bei mus supančiai aplinkai.
  2. Kalbant apie drabužių dizainus, visos juose esančios mintys yra apie jausmą, emociją, apie akimirkos išgyvenimą. O kiekviena akimirka ir joje kylanti mintis gali būti tobulai netobula, bet svarbu tikrumo pilna. Tikime, jog krautuvėlės dizainai prisidės prie Jūsų margesnės kasdienybės bei spinduliuos gerą emociją tiek Jums, tiek Jūsų supančiai aplinkai. Juk užrašai esantys ant drabužių neša savotišką žinutę pasauliui, tai tegul ji būna pozityvi, originali bei įkvepianti!
  3. Dar vienas mums labai svarbus punktas yra santykis su klientu. Norime kurti šiltą, jaukų ryšį su žmonėmis ir, kad klientai tiek apsipirkdami, tiek bendraudami su mumis jaustų gerą emociją, energiją, kurią norime perteikti. Todėl tikimės, kad tai, ką įsigysite būtų ne tik apie daiktą, bet ir apie energiją pripildytą tikrumo. O juk pagal visus Visatos dėsnius viskas ir yra energija. Tad trust the vibes!

 

- Dominyka ir Agnė