Refund policy

Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos, su nepažeistomis etiketėmis ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo. Grąžinimo metu būtina pateikti sąskaitą (tinka ir elektroninė versija), keitimo/grąžinimo formą, bei užsakymo numerį.

Norėdami grąžinti prekę prašome susisiekti su mumis tikrautuvele@gmail.com. Jei Jūsų grąžinimas bus priimamas mes atsiųsime instrukcijas kaip ir kur siųsti grąžinamą prekę. Prekės, atsiųstos mums iš anksto be prašymo grąžinti, nebus priimamos. 


Brokuotos prekės
Patikrinkite savo užsakymą iš karto po gavimo ir nedelsdami susisiekite su mumis, jei prekė yra brokuota, sugadinta ar gavote ne tą prekę, kad galėtume įvertinti problemą ir ją ištaisyti.


Negrąžinamos prekės
Dovanų kortelės nėra grąžinamos.


Pinigų grąžinimas
Mes Jus informuosime, kai gausime ir patikrinsime Jūsų grąžinimą. Jei grąžinimas patvirtintas, Jums bus grąžinami visi sumokėti pinigai į banko kortelę, iš kurios buvo įvykdytas apmokėjimas. Pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 7 dienas nuo tos dienos, kai grąžinamos prekės pristatomos pardavėjui.